Få løst dit dilemma: Mads og A-holdet går på scenen i København

Står du i et dilemma, du ikke ved, hvordan du skal komme ud af?
Så er der måske snart hjælp at hente i København.
Mads Steffensen og en udvalgt trup af kendte danskere tager nemlig på turné for at løse dilemmaer foran publikum i en live-udgave af podcasten Mads og A-holdet.
Turnéen tager Mads og A-holdet forbi landets fire største byer, og i København kan de opleves på scenen i Bremen Teater.
Det sker fredag 9. september, hvor de vil belyse sjove dilemmaer fra alle tænkelige og utænkelige sider.
Lægger ikke fingre imellem
Det bliver direkte, ærligt og sjovt for A-holdet lægger ikke fingre imellem, når de skyder med skarpt og deler ud af egen livserfaring.
Folk i publikum har mulighed for at byde ind med dilemmaer, de gerne vil have hjælp til at løse, og Mads og co. lover, at intet dilemma er for lille til at blive taget op på scenen.
Billetprisen er 300 kroner plus gebyr, og billetterne sættes til salg på madssteffensen.dk fredag 18. marts.
Hvad: Mads og A-holdet
Hvor: Bremen Teater, København V
Hvornår: Fredag 9. september 2022